Susisiekite | Tel. +370 602 29137 | Ąžuolyno g. 5, Vilnius 07196, Lietuva | |

Naujienos

Retenybė. “Ateitis CUP” nugalėtojai – Panevėžio R.Sargūno gimnazijos auklėtiniai

Trečiajame rudeniniame “Ateitis CUP” turnyre dėl pagrindinės taurės varžėsi keturiolikmečiai futbolininkai. Iš viso susirinko 20 komandų, kurios per tris dienas sužaidė po šešerias rungtynes ir kartu įmušė per 200 įvarčių.

Daugiau  ›

“Ateitis CUP” U-13: čempionė “Atalanta”, finalininkė NFA

Didžiausiame Baltijos šalyse vykstančiame tarptautiniame vaikų futbolo turnyre “Ateitis CUP” šį savaitgalį varžėsi trylikamečiai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Azerbaidžano, Suomijos ir Italijos. Pastarajai šaliai atstovavo dvi ekipos: Brešijos “Voluntas Montichiari” ir daugkartinė šio turnyro nugalėtoja Bergamo “Atalanta”. Pastaroji triumfavo ir šiemet, finale 1:0 nugalėjusi Roko Garasto treniruojamus Nacionalinės futbolo akademijos auklėtinius.

Daugiau  ›

“Ateitis CUP” U-12: skandinaviškas finalas, latviška kova dėl bronzos, “Hellas” – tik penkta

Šį savaitgalį Lietuvos sostinėje praūžė pirmasis iš septynių “Ateitis CUP” savaitgalis, kuriame varžėsi 24 dvylikamečių komandos iš 12 šalių. Didžiausią susidomėjimą kėlė Italijos “Seria A” pirmenybėse žaidžiančios Veronos “Hellas” akademija, bei praėjusių metų geriausios komandos iš Skandinavijos – “Hammarby” ir Helsinkio HJK.

Daugiau  ›

Istorija

Scroll Up