Bergamo “Atalanta”, Calcio Como akademija ir SSDARL Camisano keturiolikmečiai futbolininkai šį ketvirtadienį atvyksta į Lietuvą tam, kad sudalyvautų 24 komandų “Ateitis CUP 2019. Spring” turnyre. Toks aktyvumas iš italų pusės – pirmas turnyro istorijoje.

“Prieš kokius penkerius metus mes rudeniniuose turnyruose žengėme didžiulį kokybinį žingsnį. Akivaizdu, kad šie metai yra tie, kai kokybinį žingsnį žengiame ir žiemos – pavasario turnyruose. Neslėpsiu, esame labai laimingi pasiektu rezultatu”, – sakė pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

Penktadienį prasidėsiantis turnyras didžiąja dalimi vyks Vilniaus “Sportimos” ir Marijampolės ARVI maniežuose. Tiesa, kelios rungtynės bus iškeltos į LFF stadioną, dar kelios – į “Fanų” stadioną.

“Pasakysiu atvirai, jei ne infrastruktūros trūkumas, mes šiame turnyre turėtumėm daugiau nei 24 komandas. Dabartinėje situacijoje – tai yra maksimumas. Bijojome, kad orai neprikrėstų šunybių, todėl kasdien stebėjome orų prognozes. Panašu, kad saulutė pasigailės mūsų”, – dėstė D.Gudaitis.

Be Italijos komandų, į turnyrą atvyks trys ekipos iš Suomijos, būrys artimojo užsienio (Rusija, Baltarusija, Latvija, Estija) komandų bei lietuviškosios: NFA, TFA ir Vilniaus FM.

Turnyras startuos ankstų penktadienio rytą, o finalas “Sportimoje” įvyks sekmadienį 11.00 valandą.