Didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis vaikų futbolo turnyras “Ateitis CUP” šį savaitgalį grįžta su 58 komandomis, tarp kurių Turino “Juventus”, “Brescia”, Madrido “Moratalazar”, Kijevo “Dinamo”, Helsinkio PPJ ir kitų klubų akademijos. Varžybos vyks U-10, U-12 ir U-17 grupėse.

 

“Tai yra ne pirmas kartas, kai dėl infrastruktūros trūkumo buvome priversti mažinti komandų skaičių. Džiugu, kad bent oras geras, tai nemaža turnyro vyks LFF ir Fanų stadionuose”, – sakė pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

 

Turino “Juventus” šį savaitgalį į Lietuvą atveža dvi (2007 ir 2009 metų) komandas. Paskutinį kartą su 2008 metų ekipa “Juventus” prieš keturis mėnesius laimėjo “Ateitis CUP” didžiąją taurę.

 

“Kai pamenu, kokius kryžiaus kelius reikėdavo pereiti pirmaisiais kartais, kad pasikviestumėm “Juventus”, darosi ir baisu, ir juokinga. Dabar situacija yra gerokai pakitusi – mes žinome jų sąlygas, jie žino, ko laukti. Tai yra svarbiausias dalykas derybose.

 

Dar vienas dalykas – “Juventus” iki šiol atvykdavo tik į rudeninius turnyrus, o šiemet pasirinko ir pavasarį. Toks jų apsisprendimas, neabejotinai, mums padėjo sustiprinti žiemos/ pavasario turnyrų sesiją”, – dėstė D.Gudaitis.

 

Pirmasis teisėjo švilpukas suskambės penktadienio ryte “Sportimos” manieže. Finalai taip pat “Sportimoje” bus žaidžiami sekmadienį prieš pietus.