Ketvirtą savaitgalį iš eilės sostinėje vykusiame didžiausiame Baltijos šalyse vaikų futbolo turnyre “Ateitis CUP” keturiolikmečių grupėje triumfavo Gruzijos čempionai Tbilisio “Dinamo” futbolininkai. Net dešimt atstovų į Gruzijos keturiolikmečių rinktinę deleguojantis klubas finale 2:0 nugalėjo pirmąkart į turnyrą atvykusius Dublino “Cherry Orchard” bendraamžius iš Airijos.

 

“Labai ačiū už turnyrą. Nepaisant to, kad tapome nugalėtojais, visose kovose buvome priversti išsikrauti maksimaliai. Džiaugiamės atvykę”, – po pergalės kalbėjo Tbilisio “Dinamo” treneris, pažadėjęs į turnyrą atvykti ir kitais metais.

 

Mažajame finale Borisovo BATE klubo akademijos auklėtiniai minimaliu skirtumu 1:0 nugalėjo Vokietijos atstovus – Štutgarto “Vaihingen” futbolininkus.

 

Šis turnyras turėjo ir Anglijos atstovę “Middlesbrough” klubo akademijos komandą. Pastarajai šis savaitgalis taip pat buvo debiutinis Lietuvos sostinėje.

“Aš Lietuvoje niekada nebuvau buvęs, tačiau aš čia mėgaujuosi. Tiek organizacija, tiek žaidimo lygis, tiek maistas, tiek kultūra – viskas man tiko ir patiko”, – kalbėjo jaunuosius “Middlesbrough” futbolininkus treniruojantis Jordanas Taitis. Anglai kovoje dėl penktosios vietos 2:0 nugalėjo Talino “Legion” keturiolikmečius.

Geriausiai pasirodžiusi lietuviška komanda – Nacionalinė futbolo akademija. Pastarajai iki stipriausiųjų ketverto pritrūko vieno įvarčio, o kovoje dėl septintos vietos NFA 1:0 buvo stipresnė už Rygos “Metta” auklėtinius.

Geriausi turnyro žaidėjai:

 

Kitą savaitgalį varžysis 2002 ir 2003 metų gimimo futbolininkai.