Trečiajame „Ateitis CUP“ 2019 metų rudens ciklo turnyre nugalėtojais tapo Bresto „Dinamo“ trylikamečiai iš Baltarusijos. Jie finale 1:0 palaužė suomių Helsinkio HJK bendraamžių pasipriešinimą.

Ne mažesnė intriga buvo ir mažajame finale, kuriame italų „Brescia“ po baudinių serijos nugalėjo Tbilisio „Dinamo“ komandą bei iškovojo trečiąją vietą. Sakartvelo komandos neišgelbėjo ir didžiulė iniciatyva rungtynių metu.

„Gaila. Turėjome galimybių, bet jų neišnaudojome. Toks jau tas futbolas. Bet kokiu atveju, labai džiaugiuosi būdamas čia ir matydamas, kaip jūs sugebate surengti tokio lygio turnyrus“, – pasibaigus turnyrui kalbėjo Tbilisio „Dinamo“ akademijos vadovas.

Geriausiai iš lietuvių pasirodė Regionų rinktinės pagrindu sudaryta komanda. Laimėję grupės varžybas, jaunieji Lietuvos futbolininkai antrajame etape, nepaisant lygaus žaidimo, patyrė dvi nesėkmes vieno įvarčio skirtumu.

„Niekas greitai nepasidaro. Vis tik, jei žengsime bent po žingsnį į priekį – tai jau bus gerai“, – sakė šios amžiaus Lietuvos Regionų rinktinės vyriausiasis treneris Liutauras Mažeika.

Šiame turnyre varžėsi komandos iš aštuonių šalių. Artėjantį savaitgalį dalyvaus šešių šalių atstovai – tarp jų Olandijos „Utrecht“ akademija bei Maskvos „Spartak“. Turnyras vyks penktadienį – sekmadienį. Nugalėtojai paaiškės lapkričio 3 dieną 14:00 valandą „Sportimos“ manieže.