Didžiausiame Baltijos šalyse tarptautiniame vaikų futbolo turnyre “Ateitis CUP” šį savaitgalį varžėsi dešimtmečiai. Tarp 36 komandų geriausiai pasirodė Maskvos “Deviatka” atstovai, kurie finale 1:0 nugalėjo lenkų Gdansko “Jaguar” jaunuosius futbolininkus. Savo ruožtu, Bergamo “Atlanta” klubo akademijos jaunimas liko tik septintas.

“TOP komandų nesugebėjimas prasibrauti iki prizinės vietos, tik parodo turnyro lygį. Maždaug dešimt komandų buvo panašaus pajėgumo ir viskas galėjo pasisukti į kitą pusę”, – sakė pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

Mažajame finale Tbilisio “Dinamo” dešimtmečiai 2:0 nugalėjo Rygos RFŠ bendaamžius, o geriausiai tarp lietuvių pasirodžiusi Šiaulių akademija kovoje dėl penktos vietos 0:2 pralaimėjo Kaliningrado “Baltika” komandai ir liko šešta.

Kitą savaitgalį įvyks paskutinis 2018 – ųjų rudens sesijos turnyras, kuriame dalyvaus 2009 ir 2011 metų jaunieji futbolininkai. Tarp dalyvių žiūrovai galės išvysti Roterdamo “Feyenoord”, “Lugano”, Bergamo “Atalanta”, Borisovo BATE ir kitus klubs. Dėl dviejų amžiaus grupių taurių varžysis net 56 komandos.