Šeštą savaitgalį iš eilės Lietuvos sostinėje vykęs „Ateitis CUP“ turnyras buvo išskirtinis – pirmąkart per devynerius metus jame dalyvavo atstovai iš Indijos. Tik pirmadienį biurokratinius klausimus Mumbajuje išsprendę indai jau po trijų dienų mindė Lietuvos žemę, o dar po dienos – „Sportimos“ ir LFF sintetines dangas.

 

„Be abejo, jie tapo turnyro puošmena – visi norėjo su jais sužaisti, visi norėjo pabendrauti, nusifotografuoti ir panašiai. Labai džiaugiamės, kad jiems pavyko išspręsti visus migracinius reikalus ir jie buvo su mumis“, – sakė pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.

Vos 38 vietą užėmusi Mumbajaus komanda dėkodama už turnyrą, organizatorius apipylė dovanomis ir kitą sezoną žadėjo sugrįžti su gerokai stipresne komanda.

Turnyro laimėtojais tapo Jurijaus Konopliovo akademijos iš Rusijos atstovai. Jie finale 2:0 nugalėjo Rygos „Metta“ bendraamžius. Mažoji taurė atiteko Tbilisio „Dinamo“ ekipai, o ketvirtoji – Kursko DYYSSH-4 ekipai. Geriausiai pasirodę Lietuvos atstovai – septintą vietą užėmę Panevėžio FA atstovai.

 

Viena didžiausių turnyro sensacijų – „Liverpool“ vienuolikamečių užimta tik tryliktoji vieta. Dėl įvarčių santykio nepatekę į aštuntuką, vėliau anglai neatsilaikė ir prieš „Geležinio vilko“ ekipą.

 

Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti:

Vartininkas: Levas Vainštenas (J.Konopliovo akademija)

Gynėjas: Matis Silinas („Metta“)

Saugas: Luka Tsulaia (Tbilisio „Dinamo“)

Puolėjas: Andrejus Prošialikinas (J.Konopliovo akademija)