Maskvos „Spartak“ keturiolikmečiai futbolininkai laimėjo „Ateitis CUP“ turnyrą bei papildė šiame sezone jau triumfavusių Tbilisio „Dinamo“, „Manchester City“ ir Bresto „Dinamo“ sąrašą. Finale „Spartak“ jaunimas nugalėjo Olandijos šios amžiaus grupės čempionę „Utrecht“ ekipą.

 

„Esame laimingi pasirinkę šį turnyrą. Čia žaidžiamas visai kitoks futbolas nei pas mus Olandijoje. Pas mus dominuoja technika, čia – daugiau jėgos futbolo. Labai vertiname patirtį, gautą rungtyniaudami su Lietuvos rinktine“, – sakė „Utrecht“ treneriai.

 

 

Pirmą kartą šioje amžiaus grupėje dalyvavusi Lietuvos regionų rinktinė liko trečia. Patekti į finalą jai sukliudė jau minėti „Utrecht“ atstovai antrajame varžybų etape lietuvius įveikusi 2:1. Beje, kovoje dėl trečiosios vietos Lietuvos atstovai po baudinių nugalėjo Bresto „Dinamo“ bendraamžius. Pastarieji surinkti Baltarusijos rinktinės pagrindu.

„Jei norime kažko pasiekti, mes privalome žaisti tokio lygio rungtynes. Kai kurie vaikinai į šią regionų rinktinę pateko pirmą kartą, tačiau parodė, kad yra verti to pakvietimo. Puiki atmosfera, milžiniškas noras ir, svarbiausia, išpildymas to, ko mes reikalavome, privedė prie šio rezultato“, – sakė vienas iš rinktinės trenerių Ramūnas Radavičius.

 

 

Turnyre varžėsi dar dvi Lietuvos komandos – BE1 NFA užėmė devintąją vietą, Vilniaus FM – vienuoliktą.

 

Artimiausią savaitgalį dėl „Ateitis CUP“ taurių varžysis U-15 ir U-16 grupių futbolininkai. Tarp dalyvių išvysime „Middlesbrough“, taip pat komandas iš Suomijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Turnyras vyks „Sportimos“ manieže, LFF ir Fanų stadionuose.