Didžiausias Rytų Europoje vaikų futbolo turnyras „Ateitis CUP“ šį penktadienį pradeda 2019 – ųjų odisėją. Pirmieji dėl pagrindinio turnyro prizo varžysis trylikamečiai. Iki šiol didesnį dėmesį rudeniniams turnyrams skyrę organizatoriai, nutarė daugiau dėmesio skirti ir žiemos/ pavasario sezonui.
„Jei atvirai, tai tokio grandiozinio turnyro, kai žaidžiama per visą aikštę, niekada neturėjome. Viena vertus, šiek tiek baisu, kita vertus – tai dar vienas mūsų turnyro pripažinimas“, – sakė pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis.
Pirmąsyk „Ateitis CUP“ istorijoje turnyras vyks ne tik Vilniuje, tačiau ir Marijampolėje. Per dvi dienas ten bus sužaistos 21 rungtynės.
„Buvo du variantai – arba atsisakyti Marijampolės ir tuo pačiu atsisakyti aštuonių komandų, arba rungtynes vykdyti abiejuose Lietuvos maniežuose. Nusprendėme pasirinkti antrąjį variantą. O tai reiškia, kad marijampoliečiai turės galimybę matyti vienos stipriausių Italijoje Bergamo „Atalanta“ akademijos žaidimą“, – pasakojo D.Gudaitis.
Be „Atalantos“, į turnyrą atvyksta turnyro draugai „Liverpool“ jaunieji futbolininkai, taip pat Sankt Peterburgo „Zenit“, Borisovo BATE, būrys komandų iš Skandinavijos. Pirmojo 2019 – ųjų „Ateitis CUP“ turnyro nugalėtojai paaiškės „Sportimos“ manieže sekmadienį.